Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O nás
O nás

Všechny typy provazů, které vám nabízíme, nám prošly pod rukami. Hřály těla našich partnerů. Brousili jsme je o kruhy, bambusy a karabiny. Zkoušeli jsme s nimi vše možné i nemožné, abychom našli ty nejlepší. Co si budeme povídat, některé jsme vyřadily, abychom vám mohli nabídnout to nejlepší, co se vyrábí, a s čím máme osobní a hlavně pozitivní zkušenost.

Protože vázání bez provazů prostě nejde, najdete u nás provazy, jejichž výroba zabrala několik hodin času. Věnovala se jim láska a péče. Každý kousek je proto svým způsobem originál, který byl pečlivě zkontrolován. Vázání je magie, kterou se snažíme vytvářet už od počátku. Od stáčení provazu, přes smotávání a skladování až k prvnímu zachumlání se do provazů, k rozvázání posledního uzlu a uložení provazu zpátky ke spánku.

Proč toho víme o provazech tolik? Provazem.cz je online obchod provozovaný studiem Subspace...

O Subspace

Subspace je místo na Smíchově, které je určeno všem provazovým nadšencům. Probíhají zde workshopy na zdokonalování technických i emočních dovedností v provazech. Je to prostor k setkávání se nejen na workshopech, ale i na různých přednáškách a hlavně na vázacích jamech, kde máte možnost nejen zavázat si v bezpečném prostředí, ale i seznámit se se zajímavými lidmi, podělit se o zkušenosti, najít nové protějšky na vázání...

My, lektoři Subspace, se snažíme vytvořit místo, kam se budete rádi vracet. Učíme bezpečně, ale ne dogmaticky. Každý lektor má svůj styl a snažíme se vám jich ukázat co nejvíce. Proto Subspace často hostí zahraniční lektory, kteří přinášejí své zkušenosti, inspiraci a svou vlastní filozofii. Chceme, aby si každý z vás mohl najít to své. To, co vás baví a láká. My tu jsme od toho, abychom vám s tím pomohli. Jsme rodina skládájící se z našich lektorů, ze všech, co k nám přicházejí ať už pravidelně, či jen jednou za čas. Z lidí, jež zde hledají umění a inspiraci pro své koníčky. To je to, co dělá ze Subspace výjimečné místo, kam se lidé rádi vracejí.